Kurumsal

Kaizeninox
Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme içerisindedir. Özellikle yapı sektöründe son yıllarda gözde olan transparan (planer) cephe, korkuluk ve saçaklarda kullanılan tüm ürünlerin projelendirmesini, uzman mimar ve mühendis kadrosuyla, tecrübeli üretim ekibiyle, kusursuz ve zamanında üretimini ilke edinmiştir. Her türlü metal ürünü, esnek üretim bandı sayesinde üreterek, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin çözüm ortağı olma yolunda hızla ilerlemektedir. Özel imalat ve dekoratif ürünlerde CNC, polisaj, satine, ve kaynak işçiliği gibi kaliteyi belirleyen faktörleri kendi bünyesinde çözebilecek kabiliyette ve doğru planlamalarla uygun fiyatlar sunabilmektedir.

Misyonumuz / Vizyonumuz
Firmamız, müşteri memnuniyeti için kaliteden ödün vermeden en uygun ve en iyi ürünü sunma misyonu ile çalışmakta, ticari ilişkilerinde sürekliliğin devamı ile sektöründe sadece ülkemizin değil, uluslararası sahada da, saygın ve güvenilir metal üreticisi olma vizyonunda hareket etmektedir.


AR-GE / ÜR-GE / Tasarım
Firmamızın prensip edindiği, sürekli geliştirme ilkesi ile sektörde ihtiyaç duyulan ve müşteri odaklılığı ilkesi ile ihtiyaç duyulabilecek olan ürünlerin, 2D / 3D modellemeleri ile tasarımını, statik analizlerin değerlendirme sonuçları ile üretimini gerçekleştirmektedir.